5. 6. 2014

Novinky: sousedství, simíci a parník

Před E3 se nám dostává další dávky novinek. Není se čemu divit, vydání hry se blíží.


1/ Lepší simíci


Naši oblíbení simíci půjdou tvořit naprosto novým způsobem. Jejich vzhled, módní styl a osobnostní vlastnosti ještě více umožní, aby hráči vytvořili skutečný originál. Vývojáři nám slibují opravdu velký výběr aspirací, schopností, chování a vlastností simíků. Uvidíme, jak budeme moci splnit přání svých simíků, nebo naplnit jejich největší noční můry.
2/ Nové příběhy

Nové možnosti, jak si hrát se životem. Každé rozhodnutí ovlivní na celý život nejen vašeho simíka, ale i jeho vztahy a dokonce celý svět. Pro spisovatele simíkovských příběhů je to jistě dobrá zpráva.3/ Nové kreativní nástroje

Nástroj "Vytvořit simíka" a Stavební mód prošly velkými změnami. Největší pokrok zaznamenal jednoznačně nástroj na vytváření simíků. V TS3 se používaly na detailní vytváření simíka posuvníky, které nebyly dostatečné. Od TS4 bude možné vyhrát si s každou částí těla jen pomocí myši.

4/ Willow Creek

Prozkoumejte nové sousedství, které je plné svěží zeleně a aktivit pro simíky. Komunikujte se svými sousedy a pořádejte společenské akce v parcích. Stačí si vybrat.
Na posledním obrázku v této kapitole je parník. Skutečný pohybující se parník uprostřed města!

5/ Sdílení výtvorů

Prohlížejte a sdílejte váš vytvořený obsah do TS4. Systém bude podobný jako v TS3.Prosím, nekopírujte práci mou ani ostatních.
Zdroj obrázků: Thesims.com

Žádné komentáře:

Okomentovat